Chlorella,Ječmen

Účinek zelených potravin.

Dodávají tělu pestrou škálu živin, včetně těch, které v současné stravě chybí. Jsou zdrojem vitamínů, minerálů, stopových prvků, chlorofylu, všech esenciálních aminokyselin, enzymů, antioxidantů a dalších unikátních látek. Podporují přirozené detoxikační procesy v organismu a pomáhají  tak šetrně a bezpečně čistit naše tělo už od buněčné úrovně. Ječmen i Chlorella jsou skvělá probiotika a zlepšují stav střevního mikrobiomu. Navíc pomáhají tělu obnovit a rozvinout přirozené samoléčebné procesy, podporují imunitu, celý metabolismus, hormonální rovnováhu a fyzickou i psychickou kondici.

Chlorella je sladkovodní řasa bohatá na živiny, antioxidanty, kvalitní vlákninu a obsahuje širokou škálu biologicky aktivních látek. Je například jedním z nejbohatších zdrojů chlorofylu, jemuž vděčíme za život na této planetě. Abychom chlorellu co nejvíce zpřístupnili našemu trávicímu traktu, používáme metodu sprejového sušení STEAM. Ta zaručuje ideální poměr dvou kvalit: vysoké vstřebatelnosti nutričních látek (minimálně 80 %) a minimálního poškození buněčného obsahu. Chlorellu GW pěstujeme, sklízíme i zpracováváme v souladu s principy ekologického zemědělství. Na váš stůl přichází opatřená BIO certifikací, která šetrné zpracování dokládá.

Užitek Chlorelly Green Ways

Na chlorelle a dalších fotosyntetizujících organismech závisejí vyšší formy života. Řasy jsou proto základem celého vyššího potravního i životního řetězce. 

Tablety Chlorelly Green Ways lze přirovnat k zeleninovým konzervám nejvyšší kvality. Jde o vitální a neuvěřitelně rychle se dělící rostlinné buňky, které tělu dodají vitamíny, minerály, aminokyseliny či antioxidanty. Díky tomu jsou dokonalou nutriční základnou pro uspěchané a unavené lidstvo.

Možnost i v prášku.  

Základem Ječmene v tabletách je sušená tráva z listů mladého ječmene. Tablety neobsahují pojiva ani aditiva.

Užitek Ječmene Green Ways

Ječmen Green Ways v tabletách je tvořen jen jedinou složkou, a to sušenou šťávou z listů mladého ječmene. Při zpracování tabletového ječmene se podařilo zachovat nízkou teplotu zpracování, a tudíž je ječmen stále živý a plný důležitých biologicky aktivních látek. Ječmen v tabletách je produktem ekologického hospodaření a přichází v plné BIO certifikaci. Hans Günter Berner v knize Hladovění nad plným hrncem popisuje situaci, v níž člověk, který dosyta jí, umírá na nutriční podvýživu, protože se sytí "hladovými" plodinami vzešlými z vyčerpané půdy. Jak vidíte, přebytek nekvalitní stravy nepřináší našemu tělu užitek, ale škodu. Proto u zelených potravin Green Ways dbáme dvou zásad. Pro pěstování vybíráme nutričně bohaté lokality a pro zpracování produktu šetrné technologie, které zajišťují zachování všech živin.

Možnost i v prášku.

V případě zájmu o produkt, či se jen o něm dozvědět více, nás prosím kontaktujte.